| xoyard a întrebat:

Nu sunt in stare sa reusesc nimic in viata. Poate daca stateam singur reuseam cat de cat ceva, cel putin asa simt, sunt vai de capu meu... am 20 de ani, nu am prieteni, iubita (n-am avut niciodata) nici primul sarut nimic, nu sunt in stare de nimic, stau cu ai mei si nici o trotineta nu ma lasa sa imi iau ca cica e periculos, am 20 de ani si ei inca ma feresc ca pe un copil de 5 ani, cred ca genul asta de crestere afecteaza destul de mult, trotineta era doar un exemplu, am ajuns rau de tot, ce pot face sa imi schimb viata? Sa fac ce vreau fara sa ma intereseze de parerea lor si de ce zic ei.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa te angajezi si sa te muti de acolo. Cam atat.

Legat de celelalte aspecte, nu iti face griji, multa lume este in aceasta situatie.
Si ai abia 20 de ani, stai bine totusi.

| Emma30555 a răspuns:

Poți sa ți faci prieteni. Poți sa ți iei un job, sa mergi la facultate sau sa urmezi niște cursuri, poți face școala de șoferi sau voluntariat. Important este sa nu stai pe acasă mai tot timpul

| Whitesnake99 a răspuns:

Pai chiar sunt periculoase trotinetele. Toti descreieratii circula cu ele pe strazi fara sa stie nicio lege de circulatie.