| Swetlly122 a întrebat:

"Nu voi juca rolul aparențelor de dragul fetelor, chiar daca le iubesc mult" ce înțelegeti voi prin asta?

4 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu o să le mintă doar ca să le facă pe plac.

| Apokales a răspuns:

Ca nu voi fi fals in fata fetelor ca sa ma placa si ele, pentru a le cucerii.

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Adica voi fi eu, fara a incerca sa fiu pe placul cuiva, chiar daca ma simt foarte atras de cineva, nu voi incerca sa par ce nu sunt doar pentru a impresiona, voi fi eu insumi. Daca ma vor placea bine, daca nu, aia e.Vin si oameni care te apreciaza, la un moment dat.

| Swetlly122 explică:

Mulțumesc băieții