| Username272 a întrebat:

Nu vreau sa par tigan happy sunt un simplu băiat de 17 ani ce vrea sa isi faca iubita fericita, daca este pe aici, un om care sa aiba bichon si vrea sa il doneze? Sunt aici, il accept happy sunt putin disperat pentru ca nu am banisad și vreau sa imi fac iubita fericita isi doreste mult acest lucru si nu am banisad

Răspuns Câştigător
| Sonia822 a răspuns:

Mai sunt site-uri de animale, mai gasesti pe grupuri. si la adaposturi

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e materialisten tipa te lasa cand nai bani. Dar dc nai servici?

| Username272 explică (pentru mgtow):

Nu e deloc materialistă, doar vreau sa ii fac cadou acest lucru pentru că își dorește foarte mult, nu imi cere nimic niciodată doar simt eu nevoia in a o face fericita, ea stie ca nu am bani pentru a il putea oferi, pentru ca nu muncesc, am 17 ani sunt la liceu ca un simplu băiat, situația mea financiară nu e deloc bună si ma refer la familie

| mgtow a răspuns (pentru Username272):

Nu te framanta de pomana asa devreme. Rasfatatul cu bani o invata sa fie cu pretentii si te poate lasa candva

| Mosotti a răspuns:

Daca te iubeste, e fericita ca te are pe tine, tu o faci fericita ca existi langa ea! Daca ii trebuie un caine ca sa fie fericita, las-o si ia alta care e fericita cu tine.

| Raducons a răspuns:

Nu iti face iubita fericita, pentru ca ii dai de lucru si cheltuie si bani, Cumpara i ceva ce stii ca ii place mai bine si lamureste-o ca un caine se tine cu ceva costuri, bani pe care nu ii aveti niciunul

| Username272 explică (pentru Raducons):

Am bani pentru al întreține dar pentru al cumpara nu, gen una în 600 lei cand il iei si una ii 50 pentru mâncare

| Raducons a răspuns (pentru Username272):

Iti trebuie 50 de lei pe luna, plus cheltuielile cu deparazitarea si sterilizarea