| LanguageMaster a întrebat:

O femeie poate fi pentru un bărbat un aliat mai mare decât un alt bărbat?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca nu ai o alta orientare sexuala normal.
Femeia si barbatul sunt doua firi si sexe diferite asa ca vor fi tot cate doua idei si pareri diferite care pot ajuta la a cladi incet ceva.Este mai greu ca doua femei sau doi barbati care prin constructie pot si gandesc aproape la fel sa ia cele mai bune decizi si sa fie fericiti impreuna in viata decat daca sunt homoxexuali.
Orce om are nevoie de o pereche in viata asta iar acea pereche trebuie sa fie una care il ajuta, impulsioneaza, da putere, idei etc pentru a se dezvolta sicorect ridica

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e romanca nu... romanii sant smecheri iar femeile au interesele lor. Alta natie de femeie da poate e diferita, vad multe romance in europa asta si se plang ca barbatu e prost aia aia, apoi cand prind un mos cu avere ala e iubirea vietii lor

| RAY a răspuns:

Cel mai bun prieten, aliat esti tu insati, restul fiecare cu interesul lui, si barbati sunt multi ipocriti, profitori, falsi, mincinosi nu ai ce gasi in Romania vorba lui sofer

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Eu inca sper!
Pentru unii, clar. Pentru mine, mai greu.

| Eduard619 a răspuns:

Depinde cum gandesti chestia asta.O femeie iti poate fi cel mai mare dusman dar poate sa fie mult mai de incredere decat un barbat.
Cel putin in cazul mamei este valabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Depinde de femeie și în ce chestie să-i fie aliată.