| LanguageMaster a întrebat:

Partidele politice sunt un loc bun pentru a-ți face prieteni?

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Cea mai buna gluma de anul ăsta laughing

| Frank51 a răspuns:

Probabil cel mai bun. Când ai nevoie să-ți bagi pavaj în curte suni la prieten. Când ai nevoie să-ți asfalteze strada, 2 3 vorbe și gata.

| Werrich a răspuns (pentru Frank51):

Depinde de partidul in care este membru primarul. Daca tu ai prieteni in PNL si primarul e din USRPLUS degeaba.

| alina2k18 a răspuns:

Da, eu vreau sa ma inscriu in PSDwinking

| Zuzu1991 a răspuns:

Mai degraba complici la jaf

| Werrich a răspuns:

Ar fi ceva sanse la taberele politice de tineret, dar dupa pandemie.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Vezi doar sa nu-ti fure cineva cardul de credit pe-acolo!

| NunuNini a răspuns:

Da. Dar vor fi "prieteni de interes" nu dezinteresati.

| AlexandrulS a răspuns:

Prieteni iti poti face oriunde... insa multi dintre cei de la tineret sunt copii de bani gata cu parinti tot prin politica si probabil or sa fie aroganti insa cred ca exista si oameni decenti cu care poti lega o prietenie.

| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Da dar nu va dura prietenia