| Pnin a întrebat:

Patiti sa va schimbe un singur mesaj de la o persoana toată starea(in bine) chiar daca nu o iubiți?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde de mesaj și de cine îl scrie

| Violleta2022 a răspuns:

Daca persoana este reprezentantul Loteriei nationale si ma suna sa ma anunte cam am castigat cateva milioane de dolari, apai chiar ca-l iubesc instantaneu, mai ales ca mi-ar schimba ziua, intr-una minunata!

| Drimmero a răspuns:

Poate sa imi schimbe starea in bine orice mesaj pozitiv venit de la oricine, mai ales daca ma face sa rad, deci pot zice ca da.

| Catrice a răspuns:

Dacă nu o iubesc, ma doare undeva de ce zice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta reiese ca te simți singur /singura, și ai nevoite de afecțiune, sa fi înțeles /înțeleasă, și apreciat /apreciata de "cineva".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Evident,in special dacă mă încurajează sau mă face să zambesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de starea în care mă aflu.Cât de rea e.

| badpanda a răspuns:

Prefer ceva mai practic, daca tot platesc.

| Cheo0S a răspuns:

Prin mesaje mai rar.
Depinde.
Obisnuiesc ca persoanele sa mi schimbe starea in rau.
Mai ales daca sunt nervoase prin preajma mea.

| Saiko10 a răspuns:

Daca esti putin tristut ca inghetata ta a picat pe jos atunci probabil te poate face sa te simti mai bine, dar daca chair ai o problema serioasa nu te ajuta cineva doar ca iti spune ceva.

| Dekle a răspuns:

Da, așa e și la minehappy