| Daria a întrebat:

Pe care membru al familiei voastre il iubiti cel mai >mult?:

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Pe sora mea o iubesc enorm, cu toate ca ma scoate din sarite zilnic.

19 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Suntem o familie fericita, chiar daca intamplator mai apar mici probleme.

| Razvan a răspuns:

Depinde.Pentru fiecare am un altfel tip de iubire.Nu prea fac clasamente, nu imi place sa imi exteriorizez sentimentele, multe se intampla la nivel mental si poate, acolo vor ramane pentru totdeauna

| mgtow a răspuns:

Imi iubesc camionul care il conduc

| Alina0491 a răspuns:

Pe mami, pentru ca am avut multe probleme si nu m-a parasit love struck

| pwp a răspuns:

Mama, tata si Pichi(catelusa)

| freehugs a răspuns:

Pe mama. tu?

| Anonima_9977 a răspuns:

Pe Billutzalove struck catzelu` meulaughing...pe ambii parintii, nu cred ca exista vreo diferenta decat atunci cand ne certamtongue

| georginika a răspuns:

Pai nu as putea sa fac separatism intre parinti.Pe amandoi ii iubesc love struck

| Laminin a răspuns:

Hei!
Pe toti ii iubesc in mod egal, deoarece si Dumnezeu ne-a iubit pe noi in mod egal happy. Pentru El avem toti acelasi pret in ochii Lui.
Gbu :]

| Abcfunny a răspuns:

Pe Tata

| Denisa444 a răspuns:

Buna intrebare. familia mea are 9 membrii, parintii si 7 copii. ce sa spun, ii iubesc pe toti. la gramada laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe vecina mea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi tati la fel. fara descremenare. da sel mai mult si mai mult pi sel mai mic. pi fata mea. fata mea saman nu are, ii cel mai tare din parcare, yahooooo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mama, desi mi-as dori sa-i pot iubi pe amadoi la fel. Dar din pacate nu pot.

| Maria46854213 a răspuns:

Mami:XSuntem cele mai bune prietene si nu ne certam cum fac altii.Nu stiu ce m-as face fara ea:X. Tu?

| nicoleta24 a răspuns:

Pentru mine nu exista cel mai mult. II iubesc la fel de mult pe toti.chiar nu stiu...hee hee,, tu?

| Adeellee a răspuns:

Nu fac separatism intre parinti, dar parca tot cu sora mea ma inteleg cel mai bine si ne spunem toate secretele:Xbig grinbig grin

By Adeee!

| ShaRk_7788 a răspuns:

Pe toti...

| damn a răspuns:

Mamaalove struck