| andradapop212 a întrebat:

Pentru baieti! atunci cand va place o fata dar sunteti timizi, tot faceti tot posibilul sa va bagati in seama cu ea?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu fac posibilul pentru ca eu stiu la cine apelez cand am nevoie sa ma descarc. Si evit sa fiu inselat pentru ca asa le place sa se duca azi cu maine si saptamana viitoare cu altu

| William a răspuns:

Da.

| RAY a răspuns:

Depinde de sanse, te simti foarte aiurea daca te refuza cineva asa ca de multe ori nu incercam nimic, tinem asta secret `

| SkyPilot a răspuns:

De cele mai multe ori un baiat timid nu se va baga in seama cu fata pe care o place. Daca iti place baiatul si stii sigur ca si el te place pe tine, cea mai buna sansa a ta este sa il inviti tu la plimbari in doi (sau sa ii ceri sa te conduca acasa, sau sa te ajute cu ceva) si atunci ii poti spune ca daca ar avea mai mult curaj ar avea foarte multe de castigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu subestima timizii, când chiar plac pe cineva nu vor sta cu mâinile în sân

| TheCuriousMonkey a răspuns:

Nu laughing chiar dacă facem pe masculii de obicei nu acţionăm pentru că ne e frică de un eventual refuz.

| KappaK33p a răspuns:

Crede ma ca pe mine nu ma place nimeni deci nu ma chinui laughing)