| anonim_4396 a întrebat:

Pentru băieți-bărbați trecuți de 20 de ani, care nu mai locuiesc cu părinții.

Cât de des vă sunați mamele? Sau cât de des vi se pare normal să vorbiți sau să vă vizitați cu părinții?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avand in vedere ca sunt in alt oras nu ii vizitez prea des, odata la cateva luni.

De sunat vreo 4 ori pe saptamana. eventual pe skype sa ne si vedem

| RoCkKiD a răspuns:

1-2 oro pe saptamana vorbit si vizitat cam de 2 ori pe luna, dar sincer nu vad nici o problema daca se intampla mai des sau mai rar. Depinde de om si ce relatie au.

| Digikey a răspuns:

O data pe saptamana mi se pare suficient.Ei au vietile lor noi pe ale noastre.Pana la urma ce naiba sa tot povestesti de doua ori pe zi?
Ce ai mai mancat, de cate ori ai fost la baie? Era mai moale sau mai dur rahatul?

| goguPatent a răspuns:

Ii sun destul de des. rar trec vreo 2 zile fara sa vorbesc cu ei. Sunt in varsta, fiecare ocazie ratata de a vorbi cu ei s-ar putea sa o regret.

| Adry05 a răspuns (pentru goguPatent):

Foarte bine spus

| goguPatent a răspuns:

Sa nu iti para rau cand nu o sa mai ai ce face...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu mă las așteptat. rolling on the floor să li se facă dor, ce naiba.

| TPU2019 a răspuns:

Cât mai rar, fiecare cu viața lui. Sau întrebarea era câți sunteți pe aici cu vârste de peste 20 de ani și independenți? Nu de alta, dar mai sunt cazuri de mândre care "s-au săturat de actualul, că prea mult vorbește cu mică-sa."

| Nemessys a răspuns (pentru TPU2019):

Fana Dana Budeanu xD

| TPU2019 a răspuns (pentru Nemessys):

Nu știu ce Dana Budeanu și nici curios nu sunt

| EduardEdu1994 a răspuns:

De sunat 1-2 ori pe zi