| xRaffy a întrebat:

Pentru cei aflați în relație și locuiți împreună cu persoana iubita! Cat de des vorbiți cu părinții voștri la telefon sau sa mergeți pe la ei în vizita? Va este dor de ei?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vb zilnic cu ei ca de aia exista telefon, whatsapp samd.

| Freya1 a răspuns:

Eu stau la distanță destul de mare de ei asa ca merg cam o data pe luna momentan.A fost cand m-am dus si mai des dar o data cu pandemia e mai dificil.
De vorbit vorbim ori in fiecare zi, ori la câteva zile cand cum.Si nu, nu imi e dor neapărat de ei.

| LoveSleep a răspuns:

Vorbim destul de des ca să le iau gândul de la faptul ca ne vedem foarte rar.
Bună tactică.

| Frank51 a răspuns:

Încă stau cu ei happy și vreau să mai fac asta o bucată bună de timp.

| Emma30555 a răspuns:

Nu stau cu părinții dar merg la ei de câte ori vreau, dar de regula cam odată pe săptămână, suntem din acelasi oraș, de vorbit la fel, relația nu are nici o legătură bănuiesc ca ai timp și pentru alte activități nu ești lipita de partener

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sun acasă in fiecare seara. Ba chiar mai sun și pe timp de zi când am timp. Iar acasă merg cam la 2 sapt pentru ca locuiesc in alt oraș

| aura002 a răspuns:

Încercă să vorbești zilnic sau măcar odată la 2 zile.
În vizită încercă să mergi măcar odată la 2 săptămâni.