| Antoonia15 a întrebat:

Pentru cei care au vazut Skins UK : D ...imi poate spune cineva daaca in sezoanele 5-6 apar personaje din sezoanele trecute sau macar vreo legatura cu ele ..sa se aduca aminte de ele, ceva?

1 răspuns:
| MaliciousDeath a răspuns:

Din cate imi amintesc, nu.Fiecare 2 sezoane succesive au propria poveste.Si personajele difera, n-au treaba unele cu altele.Parca in 7 ar fi trebuit sa apara personaje din mai multe generatii la un loc, dar n-am mai urmarit sezonul asta pana la final.