| SayGoodbye_8586 a întrebat:

Peste doua saptamani este ziua celei mai bune prietene a mea. Face 14 ani.
Ce as putea sa-i iau cadou? Vreau ceva special. Nu conteaza pretul.

Răspuns Câştigător
| EuAndreea a răspuns:

Ceva special? orice cadou pe care o sa i-l faci o sa fie special pentru cca e din partea ta, poti sa ii iei:un lantisor cu un medalion dragut(sau cu initiala ei)o bratara, ceva de plus, o carte daca ii place sa citeasca(una cu glume daca nu)un pps frumos facut de tine(cu poze din viata ei...momente imortante)

3 răspunsuri:
| anonima16 a răspuns:

Ai putea` sa.i cumperi un lantisor sa aveti amandoua` la fel.:* Sau un parfum`, o bratara, poza cu voi` doua pusa` intr-o rama`,`depinde ce` ii place ei. happy Si la multi ani :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SayGoodBye ai poti lua un lantisor aur cu o inima de argint la toate fetele din scoala cand leau dat baieti asta au murit de bucurie deci daca nu ii place iai niste pantofi sau o geanta ori un cupon pentru 7 zile gratuite la salon laughing incearca cu lantisorul sigur ii va placea