| Elisabeta21 a întrebat:

Peste o luna, eu si iubitul meu facem 5 ani de cand suntem impreuna. As vrea sa il surprind cu ceva, sa ii fac o surpriza. Inca nu locuim impreuna dar am mai dormit la el si inca dorm cand doresc. Deci, ce sugestii imi recomandați? Ceva frumos. Multumesc

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cati ani are ca sa il surprindem si noi cu ceva?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Esti singura care il cunoaste. Cum am putea sa ghicim cum este iubitul tau ca sa stim sa iti spunem ce ar putea sa-i placa si sa-l suprinda? Gateste ceva ce ii place lui, aranjeaza camera ca pentru o petrecere, mancati, dansati si uitati-va la un film impreuna.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ati putea sarbatori evenimentul printr-o seara care sa includa o cina romantica care sa se desfasoare intr-un cadru cat mai intim.

| Drimmero a răspuns:

Sunteti de 5 ani impreuna si nu stii cum sa-l suprinzi? Decat gagici d-astea care nu stiu cum sa surprinda...mai bine nu te legi la cap cu ele. E inadmisibil sa intrebi niste straini despre relatia ta, mai ales din punctul asta de vedere

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Să ști. O relație trebuie să fie cât mai intimă. Azi e o adevărată modă să dezvălui tuturor tot ce se întâmplă la tine în relație. La fel ca și cu viața.

| Elisabeta21 explică (pentru Drimmero):

Pana in momentul de fata l-am surprins cu tot ce e posibil. Cautam niste idei noi. Daca nu iti convine, de ce te bagi in seama? Sa o vedem pe "gagica ta", bineînțeles daca ai.

| Drimmero a răspuns (pentru Elisabeta21):

Aici era vorba sa fii inventiva tu, sa stii ce ii place ca d-aia ii esti iubita, nu era vorba de ce am eu sau de ce nu am.

| cristimihailov a răspuns:

Poti sa ii zici ca esti insarcinata.

In felul asta vezi si daca merita...

| JicaContra a răspuns:

Ii faci un tort mare cat o prajitura
cu o singura lumanare pe el... sau 5 inghesuite
si i-l oferi
il ia

SI ARUNCI HALATUL DE PE TINE SI ITI ARATI NIMIC DEDESUPT
si ii spui ca daca nu te "ia", atunci iti iei "tortul" (prajitura) inapoi big grin

de ce "dracu" vor unii ceva "frumos" cand poti sa oferi ceva FIERBINTE... RAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

| Panamax a răspuns:

Ai putea sa te duci la el cu o prietena si sa dormiti impreuna.Cred ca nu o sa faca nazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cină romantică, la un restaurant, o plimbare prin parc sub lumina lunii, ii poti cumpara un colaj cu pozele voastre, o rama cu voi etc.
Sa va tina cat mai mult!♡

| Reghqen a răspuns:

Duceți-vă la un restaurant, la o terasă ceva îmbrăcați eleganți la o cină romantică, cu vin, alea alea, eu zic ca o să îl surprinzi, iar o să ieșiți fericiți amândoi dupa aceea nu numai el.