| pantera2011 a întrebat:

Peste vreo 2 saptamana e ziua mamei mele si nu stiu ce sa ii cumpar cine ma ajuta cu, cateva idei? eu m-am gandit sa ii cumpar un tricou cu un buchet de flori sau o fusta sau niste pahare de cristal nu stiu ce sa cumpar nu am idei...va rog sa ma ajutati mersi

5 răspunsuri:
| rex_2081 a răspuns:

Mai bine alegi paharele de cristal.Va fi mai incantata, asta e parerea mea.

| ali_7518 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un tricou personalizat pe care sa scrie: De la copilul tau...care te iubeste si te respecta enorm de mulet!

Asta
cu siguranta
ii va cucerii
inima...

| Alexa_8596 a răspuns:

Poti sa ii cumperi si ce ai zis tu, poti sa ii mai cumperi o cana: ``cea mai buna mamalove struck Sau un lantsishor frumos. Poti o geanta cam de stilul ei.Sau o placa de par daca se intinde la par :*

Funda:*?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fustita sau un tricou, se demodeaza repede.Depinde,sa-i zicem, de necesitati, pana la urma. Ceva de cristal, va fi cu siguranta ceva de neuitat.

| dany4ok a răspuns:

Flori, o cutie de rafaelo sau ceva sofiticat si ceva amunzant cum ar fi un om de ala de pus in masina care da din fund.

Ia ceva amuzant fa-o sa uite ca imbatraneste, crede-ma nimanui nu ii place sa vada ca imbatraneste.happy

Ca sa iti dai seama daca ii place o sa zica zambind ca ii place daca zice ca ii place si apoi zambeste nu ii place, crede-ma ma stiu la astea.

Succes