| DANNY1004 a întrebat:

Poate o fata sa fie insarcinata chiar daca testul de sarcina arata ca nu e?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate fii insarcinata si testul arata negativ, cand testul este facut incorect, la mai putin de 21 de zile de la ULTIMA partida de sex.

| Freya1 a răspuns:

In general testul de sarcina nu greseste. Daca are dubi mai face inca unu si inca unul iar daca este deja obsedata trebuie sa mearga si la doctor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți mai multe teste la câteva zile...dar de obicei nu prea greșește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă a făcut unul recent atunci să mai facă încă unul peste 2 săpt. Dacă şi atunci iese nevativ răspunsul la întrebarea "sunt însărcinată?" e evident Nu.

| nhhv a răspuns:

Mai mult decât cei care ți-au răspuns mai sus nu am ce să-ți zic. Poți consulta un doctor dacă vrei să fii sigură.

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Recomandat este să facă două teste de sarcină sau 3 nu pot fi toate greșite.
Us dacă a făcut doar unul Da este posibil dar cum ziceam unul nu poate arăta întotdeauna rezultatul corect