| Teodorov_Radu_1992 a întrebat:

Pot sa ma pun intr-o relatie cu o fata daca mama ei este verisoara indepartata cu fina mea?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti avea orice fel de relatie, inclusiv sa va casatoriti, nu sunteti nici un fel de rude.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cu fina esti doar "ruda" morala. N-ai nici o legatura biologica.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poti, pentru ca nu este nici un grad de rudenie cu tine.

| Holiday a răspuns:

Nu esti nici un fel de ruda cu fina. Asta cu nasii si finii e doar o chestie religioasa fara nici o noima.

| Marius99a a răspuns:

Pentru pasarica faci orice laughing