| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa mai am o relatie si sa fac copii daca am un penis mic si 0 experienta in acest domeniu? Sincer imi este rusine sa ma dezbrac in fata unei fete, din cauza asta nu am avut niciodata o prietena si ma deprim de fiecare data cand in vad pe altii fericiti si cu familii. As vrea si eu asta dar ceva imi spune ca nu sunt suficient de bun pentru nimeni. Asa sa fie sau e doar in capul meu si imi fac griji aiurea? O sa imi treaca vreodata? Nu ma trimiteti la psiholog.

17 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ar fi ok și să ne zici câti ani ai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa nu.
Marimea oricum nu conteaza. Gasesti una divortata, si cu 2 copii, care o sa te ia, daca te duci la munca si aduci bani acasa, mai bati un cui prin casa. Una de-aia care a avut un betiv care o batea si nu aducea bani acasa, si a divortat de el, si orice e mai bun decat ceea ce a avut. happy sunt sanse happy

| Mayar a răspuns:

Depinde de femeie. De exemplu pe mine nu m-ar afecta deloc. Nu cred ca sunt singura care crede asta.

| mihaicelsfant a răspuns:

Normal că sunt șanse. caută o pocăitălaughing câți ani zici că ai? SI câți cm ai?laughing

| Uvox a răspuns:

Exista sigur cineva care te va aprecia chiar daca tu simti si crezi ca nu esti suficient de bun. Dacă o si vei cunoaște este alta treaba.
Dar niciodată sa nu consideri asta despre tine.
Dacă sunt lucruri la tine care nu iti plac, schimba-le in masura in care este posibil. Sau compensează cu altceva.
Este anormal si incorect sa reduci valoarea unui om la doar atat.
Vei avea parte și de dezamăgiri in viata si asta indiferent de calitatile fizice, dar asa este viata.
Nu a promis nimeni ca va fi numai lapte si miere.
Dar are si momente care chiar merită. Sunt convins ca vei avea parte si tu de ele.
Baftă.

Bula
| Bula a răspuns:

O femeie "cunoscatoare" poate face minuni! happy
Daca nu este mai scurta de 5 cm in stare de erectie, atunci nu trebuie sa-ti faci probleme.
Daca da, atunci mergi la un medic urolog pentru consult.

| IamJoKeR a răspuns:

Tu ești bărbat sau ești femeie? Încearcă să îți schimbi părerea despre tine si nu-ți mai face griji ca iti vei gasi pe cineva, încearcă să nu te mai gândesti la prostii, gândești negativ, fi pozitiv

| flrnnn0202 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

18 ani am, 13 cm

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur ca da. Nu te mai uita la p0rn cu negri. Cauta ceva p0rn cu japonezi si nu o sa te mai simti mic. Experienta 0? So what. Puteti sa o faceti prima oara, sa termini in 10 secunde, si sa se lase cu copchil. happy

| mihaicelsfant a răspuns (pentru flrnnn0202):

Frate ai 18 anilaughing nu îți fa griji tuu trăiești viața și vine și ea sau târâiewinking mai bine mașinile laughing ai permis și mașină? Ce mașini îți plac? Toyota rx8?

| gogu220 a răspuns:

Vrei să-ţi scoţi din cap ideea preconcepută că ar fi mică, fuga la o specialistă, intri pe publi24 la matrimoniale şi selectezi oraşul, zona, cartierul cel mai apropiat de tine, după ce îţi face un masaj de tropăie hormonii prin tine, o întrebi ce părere are. Dacă o să zică că eşti normal, nu îţi mai bate capu cu problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru flrnnn0202):

Asa o au toti, intre 10 si 13-14, dar multi mint laughing sau incep masuratoarea de la gaura curului, ca sa mai castige ceva centrimetri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca poti sa incerci sa te freci de maimuta si chiar sa-ti faci si un borac, dar in situatia ta, numai daca esti complet lipsit de simtul ridicolului sau extrem de ticalos. Se pare ca ai totusi anumite insecuritati, iti mai lipseste doar un sut in directia potrivita.

Cand ai un handicap major care se transmite genetic si de care mai esti si constient si jenat, nu te mai reproduci.

Pentru binele omenirii, e necesar ca genele tale de animal defect sa moara odata cu tine. Daca nu-ti pasa de evolutia speciei, gandeste-te ca progenitura ta o sa se confrunte cu aceleasi probleme ca tine.

Nu-ti ramane decat sa iti iei gandul de la tot ce ai zis ca iti doresti, sa te impaci cu situatia in care te afli si sa te orientezi spre activitati potrivite pentru tine. Lasa perpetuarea speciei impreuna cu tot ce presupune ea, in seama celor cel putin mediocri.

| flrnnn0202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa iti *** mortii in gat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti aduc eu lopata daca vrei sa iti faci de cap cu ei, dar sa ii pui la loc dupa ce termini.