| linJonKur007 a întrebat:

Pot sa primesc pensie de intretinator daca bunicul meu nu are handicap? si daca da cam ce acte mi-ar trebui?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu are handicap, nu poti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu are handicap, nu poți.

| Iote a răspuns:

Nu poti. Du-te la munca.

| ibaal a răspuns:

Pentru ce sa iei?! Mergi la munca, prietene si tatai-tu' isi ia pensia in continuare!
laughing
La cati batrani sunt in tara, tu ai impresia ca toti au ingrijitori platiti?! Ideea e buna, insa nu sta asa treabawinking

| CarcotasulVesel a răspuns:

Oameni fara handicap luau pensie dinasta
acum au intors-o invers
oameni cu handicap nu mai iau pensie dinasta chiar dupa ce se duc cu handicapul lor la casa de pensii sa ii vada angajatii de la casa de pensii care sunt toti doctori si pot sa evalueze un handicap

iar tu vrei pensie de intretinator... pe ce motiv?