| Manu223 a întrebat:

Povestea mea incepe asa : in noiembrie am inceput sa vorbesc cu o fata, ne-am inteles foarte bine chiar erau si niste comentarii cu niste apropouri (cand vorbeam prin mesaje) mai peste ceva timp am aflat ca era impreuna cu cineva( cand incepusem sa vb cu ea nu cred ca era impreuna cu tipul ala). Am continuat sa vb cu ea dar m-am comportat ca un prieten am sustinut-o cand avea probleme si i-am fost alaturi(chiar a remarcat si mi-a multumit) acum o sa se desparta de tipul ala in cateva zile. Ma gandeam ca dupa sa imi incerc norocul noi fiinf super apropiati vorbind in fiecare zi credeti ca as avea sanse si cum o pot seduce?

7 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

Nu exista o reteta, incearca sa i propui o intalnire, vezi cum merge, daca te place iti dai tu seama, poti incerca si un sarut daca simti ca e receptiva, dar tine cont ca ea iese dintr o relatie si poate fi vulnerabila sau indecisa, discutati si vedeti pe parcurs

| Manu223 explică (pentru Emma30555):

Eu cred ca ma simpatizeaza cred. zic ca mai ies cu ea pe undeva mai vorbim si poate iese cv

| Manu223 explică (pentru Emma30555):

Emma30555 nu vreau sa merg chiar din prima pe relatie vreau treptat o inteleg abia ce are o despartire

| Adry05 a răspuns:

Nu prea cred din moment ce si prima data a preferat pe altul in locu tau

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că ai șanse.
Dacă a preferat pe altcineva în locul tău atunci e destul de clar că nu ai prea multe șanse.

| Manu223 explică (pentru Adry05):

La asta m-am gandit si eu dar eram pe apel cu ea si cu o prietena de-a ei, si ne spunea ca nu l a placut de la inceput si o enerva mereu, si se gandea cum sa se desparta de el.
Nu stiu sigur daca era cu ala de cand vorbeam cu ea...

| Adry05 a răspuns (pentru Manu223):

Ai putea s-o intrebi mai multe de relatie si cand e momentu si cat avea cu el si faci si tu un calcul