| mautoo a întrebat:

Probabil nu e cea mai inteligenta intrebare, insa asta e. Impreuna cu mama avem un obicei. Daca exista suparare sau ne-am certat sau orice chestie negativa care se observa pe fata noastra, ne gadilam. Nu numai ca ajuta sa ne destresam, insa de cele mai multe ori ne si schimba starea de spirit.
Asadar, eu mereu pierd ca ma gadil foarte repede, as vrea sa o gadil si pe mama foarte tare, insa nu i-am gasit punctul sensibil. Cum sa castig batalia asta a gadilatului?
Tineti cont ca o facem doar ca metoda de a fi impreuna si de a ne destresa, relaxa.

1 răspuns:
| Swae a răspuns:

Talpi, solduri, subrat. Ai prins-o vreodata cand sta jos? laughing Draguta metoda de a va destresa.