| Tyler9808 a întrebat:

Puna TPU.
Eu am 17 ani si cand ies parintii inca ma mai alinta cu diminutive ca tupinel si ma enerveaza rau.
Si o fac si in public. Gen ieri am iesit seara cu prietenii si mama a inceput de pe banca sa ma strige cu: Iepurila, Iepurila, vino sa iti dea mami apita, etc

Imi e jena sa le zic sa inceteza ca nu vreau sa ii ranesc. Da nu stiu ce alt ceva pot face.

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu iesi cu ei afara, te duci singur

| Holiday a răspuns (pentru mgtow):

Tu sa fii parintele astuia l-ai lasa singur afara, sau chiar la wc?! Crezi ca mai nimereste drumul inapoi? Nu vezi ca nu are toata tigla pe casa?laughing

| mgtow a răspuns (pentru Holiday):

Se rusineaza acum... numai la copii mici poti spune asa ceva in direct de fata cu toata lumea (tampenii ce a zis in intrebare)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți face nimic. Ei așa mor.

| Frank51 a răspuns:

Te musca daca le zici ca nu iti convine? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-le ca te deranjeaza, nu are de ce sa iti fie rusine de parintii tai

| MPersephone a răspuns:

Ah, si tu ce faci, mititelu', le spui "mama, intelege-mi frustrarea de misogin virgin si adreseaza-te la mine cu domnule"?
Apoi stai si o injuri sub barbie si astepti sa-ti incalzeasca lapticul?

| Tyler9808 explică (pentru MPersephone):

Tu esti asa rea cu mine, dar sa stii ca eu in realitate sunt tare cumintel si dragut. Si sa stii ca mie mi-ar placea tare mult sa iesim impreuna in parc si sa ne tinem de mana si sa ne plimbam. Si ti-as lua cea mai mare inghetata pentru ca mie imi place mult sa pap inghetata. happy
Si ne-am plimba pe malul lacului si am urmari ratele, daca vrei... sad

| MPersephone a răspuns (pentru Tyler9808):

Bun actor mai esti, baietel virgin misogin.

| Tyler9808 explică (pentru MPersephone):

Ce vrei sa fac, raspunsurile tale sunt atat de mature si bine articulate incat imi provoaca org.asm intelectual de fiecare data cand le citesc. Imi este si frica sa aflu cum arati, atat de mult te-am idealizat in mintea mea.

| MPersephone a răspuns (pentru Tyler9808):

Era sa raspund mai rapid, dar mi-am luat timp sa vomit cand m-am gandit la existenta unei creaturi atat de subdezvoltate ca tine.

| Tyler9808 explică (pentru MPersephone):

Pacat. Pentru mine insemni mult...

| Blackrose18 a răspuns:

Vai cât aș vrea eu sa am pe cineva să ma alinte și sa ma iubeasca asa cum o fac parinții tai...sa ies cu ei sa fiu in rand cu lumea, prețuiește ce ai! pana nu e prea tarziu

| Deniskovici a răspuns:

Încetează din a-ți mai fie rușine, deoarece o sa te trezești ca o sa mai vrei sa fii alintat de aceste ființe extraordinare doar ca, ele nu vor mai exista. De ce să-ți fie rușine?, de prieteni? nu ai de ce.