| Andrei9716 a întrebat:

Revin cu o intrebare, am fost sa imi iau hainele de la sotia mea iar ea inainte sa ajung mi-a spus daca vreau sa facem dragoste, cum vine asta daca ea este in dilema asta între fostul si eu, sunt plecat de acasa de 1 săptămâna aproape iar ea nu s-a afisat cu el? El este cu altcineva, ce indica comportamentul ei?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vrea sa fie satisfacuta de 2 crenvusti. Al tau cu mustar si amantu cu ketchup

| danbnz a răspuns:

Nimic... femeia are si ea ca tot omul nevoi biologice, pe tine te cunoaste si esti la indemana.

| darrio2007 a răspuns:

Hai, ca esti penibil!

| Violleta2022 a răspuns:

Ca-i probabil insarcinata si vrea sa ti-l puna tot tie in carca!
A, totusi o dilema, ai facut testul de paternitate la primul copil?
Ca eu ma indoiesc ca ar fi al tau!

| Andreeush a răspuns:

Probabil nu are cu cine să fie.
De ce te interesează dacă știi că încă se mai gândește la fostul?

| sofisis a răspuns:

Pai, cu%%a tot cu%%a ramane. Adica nu mai vrea cu tine, teoretic e cu fostul dar inca vrea sa te stie si pe tine inca atarnat dupa ea.
Doamne cat de fraier poti sa fii...sincer.

| flixbuster a răspuns:

Pai ar cam trebui sa o intrebi pe ea...

| Andrei9716 explică (pentru flixbuster):

Păi ce se o intreb ca nu aflu nimic laughing

| flixbuster a răspuns (pentru Andrei9716):

Bine. Aici sigur o sa afli ce vreiwinking

| adryang78 a răspuns:

Măi băiatule, eu am mai urmărit întrebările tale, fără să-mi dau cu părerea, dar asta chiar m-a dat pe spate.
Păi bine, frate, tu chiar nu ai niciun pic de respect de sine?! Chiar ești dispus să te lași aruncat de colo-colo ca o cârpă de șters pe jos? Nu ai coloană vertebrală?! Dacă TU nu te respecți, atunci cum te aștepți să te respecte ea?
Mai întrebi ce arată comportamentul ei?! Îți spun eu ce arată - DISPREȚ. Dispreț la adresa ta, dispreț față de slăbiciunea ta, dispreț față de vulnerabilitatea și nehotărârea ta. Iar acolo unde există dispreț este imposibil să existe dragoste. Ai înțeles acum? O femeie care iubește un bărbat NU POATE să-l privească cu dispreț, iar reciproca este și ea valabilă.
Poate de data asta îi tropăiau hormonii, sau poate, mai plauzibil, voia să te țină încă legat de ea, să te aibă în rezervă, tocmai fiindcă te știe slab.
Rupe o dată pentru totdeauna relația și dovedește-te și tu bărbat măcar o dată în viața ta!
Dumnezeule... sad

| sofisis a răspuns (pentru adryang78):

Multumesc. Poate daca ii tot spunem mai multi, o sa ii creasca si lui coa*ele unde ar trebui sa fie...

| Andra9pk a răspuns:

Si femeile mai "profita" de barbati din cand in cand laughing

| Eteda a răspuns:

Femeia vrea sex doar, sau probabil incearca sa te vada pe tine cum reactionezi, femeile raman inca atasate chiar daca poate doar sexual. Eu zic sa nu ii dai satisfactie, o sa creada ca esti la indemana cand are ea nevoie. Fii tare si indiferent! Sunt atatea femei pe lumea asta