| IooMar a întrebat:

S-a despartit de mine, apoi dupa o saptama cand eram online m-a bagat in seama. Apoi dupa cateva zile cand eram din nou online din nou mi-a zis ceva. Cand s-a despartit de mine a zis ca vrea sa fim prieteni, dar totusi, daca ne-am despartit de ce ma baga in seama atat de repede?

8 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Mai sunt baietii

| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Sunt baietii care inca asteapta o fata, si tu te inchin la un bou ca ala si sunt multe care fac asa :-J

| IoanaSorina a răspuns:

Poate vrea sa va impacati. Cred ca s-a despartit de tine pentru ca si-a gasit alta persoana, si acum persoana aceea nu il mai vrea. Ai grija cu asta! Incearca sa afli ce vrea :*

| fede12 a răspuns:

Poate vrea sa va impacati! smug Te pup!

| TheoryOfHarmony a răspuns:

Pentru ca desi a considerat ca nu mai sunteti ok pe plan de relatie,el inca are sentimentele pentru tine si simte nevoia de "a te avea' intr-un fel sau altul. Sfatul meu este sa incerci sa nu te atasezi de el ca prieteni, ci sa incerci sa treci peste. Nu il cauta, nu-l saluta. Asteapta sa vezi ce face el. Cand un om se desparte de un al om si spune "Dar putem ramane prieteni." in momentul in care tu accepti ii confirmi urmatorul lucru: Desi el nu are nevoie de tine, tu ai nevoie de el. Iar acest lucru nu duce intr-un punct bun. Sper sa intelegi la ce ma refer si cel mai important, nu-i mai da importanta!

| MojeGabriel1997 a răspuns:

Pentru ca tine la tine, pentru ca nu poate sta fara sa vorbeasca cu fata pe care o iubeste

| AlexPeNet a răspuns:

Probabil ca iti simte lipsa, si regreta gestul sau nu-i place starea ta de spirit in care te-a lasat(mila)dar nu te descuraja pari o fata draguta..are balta pestibig grin

| proprietatealuicirss a răspuns:

Probabil inca mai are sentimente pentru tine si ar vrea sa iti spuna si poate e timid, acordai putin timp vezi ce zice poatenu te poate uita si afacut o greseala atunci. Funda?