| Skyline9 a întrebat:

Sal TPU.
Am vorbit cu o fata și tot ma refuza când o invit în orași, zice ca este obosita sau nu are chef sau îi este somn bla bla bla.
Cum sa-ti dai seama daca e interesata de mine.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E anormala, nu era greu sa zica nu imi placi dar inca na crescut suficient sa stie cum trebuie sa fie in viata

| pisoias a răspuns:

Mai mult decat atat, ce vrei? E un fel politicos de a-ti spune sa-ti vezi de treaba ta.Nu mai insista.

| Adry05 a răspuns:

Las-o ca n-o intereseaza.

| darrio2007 a răspuns:

Eu mi-am seama din ce ai scris aici ca NU este interesata de tine. Dar tu inca visezi cai verzi pe pereti.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca te refuza, inseamna ca nu te place si nu vrea sa iasa cu tine!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca te tot refuza inseamna ca nu este interesata in tine,poate chiar si inventeaza scuze ca sa o lasi in pace, repet, lasa fata in pace, nu este interesata de tine, vei ajunge sa o enervezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vazand ca iti da mereu cu praf de mers trebuia sa intelegi ca e foarte NEinteresata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu este interesata. Daca ar fi vrut cu adevarat sa iasa cu tine ar fi acceptat din prima.
Cauta pe altcineva care ar fi dispus sa iasa cu tine in oras.

| NAT0 a răspuns:

E obosită, mai streseaz-o.

| Deyne a răspuns:

E mai simplu pentru ea sa inventeze tot felul de scuze sa nu iasa cu tine, decat sa iti spuna direct ca nu esti genul ei, ca nu te place. Poate nu e asa, poate ca trebuie sa stai putin de capul ei. Unele fete cedeaza mai greu. Ia-o mai usor, vorbeste un timp cu ea, doar nu te astepti sa vorbesti odata cu ea si gata sa iasa in oras cu tine. Fii mai rabdator!

| Acras a răspuns:

Pai nu prea este interesata ca daca vroia fata ceva de tine sigur isi facea timp pentru tine indiferent de ce probleme treburi migrene sfori invizibile cu care este legata de calorifer

| Skyline9 explică:

Va mulțumesc pentru părerile voastre Ty.winking

| duckermlocker a răspuns:

Pai acel "in orasi" m-ar face sa ma gandesc ca e mai bine sa stau acasa, daca eram fata, zicrolling on the floor))

| Valentinnna a răspuns:

Nu o mai cauta cateva zile si atunci ai sa vezi daca o interesaza de tine sau nuhappy