| Alabalaportocala1234 a întrebat:

Sal TPU, vine majoratul surorii mele mai mari si vreau sa ii iau ceva special ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Un animal de companie, daca aveti posibilitatea sa-l cresteti. Un set elegant de bijuterii, sunt si de argint chiar frumusele, un cadou personalizat(tricou, cana, calendar, pix, bricheta, etc) sau ceva legat de pasiunile ei

| Alabalaportocala1234 explică (pentru nugasescusernameliber):

Ma gandesc la un porcusor de guineea cu cusca si toate cele e ok?

| nugasescusernameliber a răspuns (pentru Alabalaportocala1234):

De ce nu?, nu e asa scump si e usor de intretinut si daca il iei de pui se invata cu familia si e dragalas

4 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Ai putea sa-i organizezi o petrecere surpriza alaturi de toti prietenii sa-i intr-un restaurant/club

| Dumbi a răspuns:

Gangbang o sa simta varsta de 18 ani," din plin"!