| 7uuuu7y5yg a întrebat:

am o prietena f buna doar că de un timp nu mai vb cu mine. Noi doi vorbeam noaptea minim 3 ore. Ei îi place f mult minecraft-ul si i-am spus joi daca vrea sa ne jucam vineri. A spus ca imi da ea msg cand ajunge de la școală ca sa jucam si nu mi-a mai dat niciun msg. Credeti ca se mai merita sa ii dau msg sau sa vb cu ea?

Răspuns Câştigător
| MihailB a răspuns:

Poate ca a intervenit ceva, da-i mesaj si intreab-o ce se intampla. Daca iti place de ea, poti sa-i spui fara probleme. Probabil ai 14 ani, in timp vei avea si mai multe "prietene".

| 7uuuu7y5yg explică (pentru MihailB):

Apropo imi place de ea. :*

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"am o prietena f buna doar că de un timp nu mai vb cu mine"

reformulează: am AVUT o prietenă foarte bună.
Nu te mai obosi, dacă vrea ceva o să ia inițiativa

| Lioana a răspuns:

Da-i mesaj si daca nu-ti raspunde, sun-o. Pot fi 1000 de motive pentru care nu ti-a mai dat mesaj.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Tu fiind baiat, de ce iti faci prietenii cu fete? Fa-ti prieteni baieti

| GirlOnline81 a răspuns:

Dupa cum vad eu lucrurile nu este o prietena chiar atat de buna, ci doar o partenera de joc ( cel pe care l-ai mentionat).
Prietenii buni se suna. Ti-a trecut macar prin cap ca poate a patit ceva?

| edyRO16 a răspuns:

Bro eu zic sa ii dai msg