| Amplifier a întrebat:

am o problema, sunt in clasa a VIII-a si vreau sa merg la liceu la canotaj dar parintii nu sunt de acord si spun ca ma exploateaza si alte nebuni imi dati niste sfaturi cum sa ii conving?

Răspuns Câştigător
| RedPicture a răspuns:

Trebuie sa le spui ca este momentul in care tu iti alege ce vrei sa faci mai departe si ca nu este normal ca ei sa decida pentru tine. Trebuie sa faci ceea ce iti place!(Dar ar trebui sa te gandesti bine daca tu chiar iti doresti asta)

1 răspuns:
| Own3r a răspuns:

Daca nu vor parintii nu prea ai sanse.Cu siguranta ei stiu mai bine.Ai incredere in ei.