| samdan a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i fac iubitei mele cu ocazia zilei de nastere? O idee, va rog.

Răspuns Câştigător
| alysha a răspuns:

Daca n-are parinti prea severi, te duci la ea acasa ori noaptea dupa ce se culca toti, ori dimineata cand inca nu s-au trezit, si in fata usii faci o inimioara din petale de trandafiri, iar in centrul ei scrii cu lumanari ce varsta implineste. Daca dispui de mai multe lumanari - imprastie-le frumos peste tot... Dupa ce e gata, o suni si ii zici sa iasa la usa. Cred ca o s-o impresionezi asa. Sa nu uiti de un buchet de flori, poate trandafiri albi.

11 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Gandeste-te la ce ii face placere. Tu o cunosti cel mai bine.
Poti incerca si ceva cu o valoare de simbol de genul http://www.crownfashion.ro/......me-3218549 sau http://www.crownfashion.ro/......re-3005093
Oricum daca te iubeste si o floare daruita din inima poate fi bine primita.

Alte răspunsuri
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un colier sau o pereche de cercei sau o bratara din aur alb sau galben sau din argint. O alta idee de cadou ar fi sa-i iei o carte buna, din genul celor pe care le citeste ea, si pe prima pagina sa-i scrii o dedicatie. Ai mai putea sa-i iei un CD cu muzica preferata, o esarfa finuta de matase, cu un imprimeu dragut, o bluza sau o rochie in culoarea preferata, o trusa completa de machiaj ori par4fumul ei preferat. Adauga, indiferent ce cadouai alege, un trandafir rosu sau alb, o feliciatre afcuta de man ata si o poza cu voi doi in rama sau un album cu poze cu voi doi de la inceputul relatiei si pana in prezent si, obligatoriu,, un sincer: "la multi ani!" si "Te iubesc!".

| Soowhaat01 a răspuns:

Poti sa te prefaci ca nu stii.
Sa organizezi o petrecere la restaurant, sa vorbesti despre asta cu parintii ei, si cu toti prietenii vostri, sa nu spuna nimic si sa se prefaca ca nici ei nu stiu de ziua ei de nastere.

Sau, sa o scoti undeva, [dar tot asa,] si o aduci acasa, si petrecerea poate sa aiba loc acasa.

Sper ca te-am ajutat.

Peace^^

| Oanarry a răspuns:

Cumpara-i ceva practic, ceva ce are nevoie. Gandeste-te la ce nu are si ti-a spus ca i-ar trebui. Daca dispui de o suma mai maricica, poti sa ii iei o placa de par Braun (daca foloseste) - gasesti pe okazii nou noute mult mai ieftine decat in comert si un buchet de flori, sau o bijuterie. Ai putea de altfel sa ii iei ceva cosmetice, o crema de fata sa mai stiu eu ce foloseste ea. Daca nu prea dispui de capital, scrie-i o scrisoare cu ceea ce simti tu (ar aprecia foarte mult, deoarece barbatii nu prea mai fac gesturi de genul in ziua de azi) alaturi de un buchet de flori si o cutie de bomboane.

| Bijuterii111 a răspuns:

O bijuterie swarovski de pe iBijuterii: http://www.ibijuterii.ro/swarovski

| MihaiAlexZaharia a răspuns:

De ce nu ceva diferit la care sigur nu se asteapta:
http://bunicel.ro/cosuri-cadou/