| NoLike a întrebat:

Maine e ziua mamei mele. Ce cadou sa-i iau? Ajutati-ma nu am nici o ideecrying.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! La multi ani mamei tale si multa sanatate:* daca stai bine la capitolul buget, ii poti lua orice, o bluza, o inimioara de plus, chiar si un mainutoi de plus cu siguranta o va incanta si isi va aduce aminte ca poate in copilarie nu a primit asa cevalove struck, daca nu, un trandafir si un: Mami te iubesc enorm si iti multumesc ca existilove strucklove struck cred ca e darul cel mai scumplove strucklove strucklove strucklove struck

2 răspunsuri:
| anny3anyy a răspuns:

O cutie mai mare de tinut bijuterii sau o esarfa, o floare la ghiveci. ceva ce stii sigur ca i-ar place si nu are

| GavriloaeAna a răspuns:

Mamei tale sigur i-ar placea ceva semnificativ prin care sa ii arati dragostea ce i-o porti.ar fi frumos sa ii daruiesti o floare.sau o bijuterie.o esarfa.