| Fifylici a întrebat:

Ajutat-ma si pe mine cu cateva site-uri unde poti comanda tricouri personalizate.Pe 20 august este ziua celei mai bune prietene ale mele si vreau sa-i fac daruiesc ceva personalizat.
As dori raspunsuri de la cei care au comandat de pe site-ul respecitv sa imi spuna daca sunt de incredere si cam in cate zile ajunge tricoul daca il comand chiar maine.
Si as mai avea nevoie de de niste texte funny care sa le scriu pe tricou.

7 răspunsuri:
| The Epic Fail Guy a răspuns:

Fabricadetricouri.ro
Tu.ro
sau oricare dintre astea:
http://www.google.ro/......tp?/search

| fif2002 a răspuns:

Http://www.tu.ro/tu-fif2002/ uite aici niste tricouri funny si multe cadouri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

http://criza.shopmania.biz/ cel mai bun magazin online. tricouri de la 30 pana la 50 lei! COMANDA ACUM!

| Lady_6501 a răspuns:

Du-te si tu in mall sa ti-l personalizeze.
Ce-i in mana nu-i minciuna.
un tricou cumparat de tine.
pe net poti sa iti iei teapa cu marimea, calitatea materialului...