| Cristi2206 a întrebat:

Salut
Ajutati-ma cu un mesaj scurt de scris pe un portofel personalizat pentru cel mai bun prieten de ziua lui.
As vrea un mesaj ceva de genu"Oriunde ai fi cand te simti singur sa stii ca ai mereu un prieten aproape".
As prefera si ceva mesaje in engleza.
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cand spui prieten aproape te referi la portofel? E buna dar cand este portofelul plin.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu cred ca cineva ar vrea sa umble cu un portofel cu mesaj siropos pe el. Daca vrei sa il si foloseasca, ori scrii o fraza in romana dar mai discret asa, in interior sau mic pe lateral, dar nu mare pe toata suprafata portofelului, ori mai bine scrii ceva in engleza si poti sa scrii si mai mare. Acum nu am idei, dar sa fie ceva mai scurt.
Cauta pe google "best friend quotes" sau ceva de genul.

| Cristi2206 explică (pentru Bondarel99):

Https://www.kadoly.ro/cadouri/portofel-din-piele-personalizat-p3370.html
Sa intelegi cve vreau... si clar am zis ca vreau un mesaj cat mai scurt, insa nu am idei :))

| Bondarel99 a răspuns (pentru Cristi2206):

Da dar asta e personalizat doar cu inițiale.
Poți sa pui ceva simplu gen best friend forever și inițialele lui. Nu știu, nici eu nu prea am idei dar așa as scrie eu.

| Cristi2206 explică (pentru Bondarel99):

E personalizat cu initialele, insa inauntru as fi vrut sa scriu un mesaj micut 4-7 cuvinte in engleza de preferat, ceva concis nu siropos, sa isi aduca aminte de mine, mereu cand il deschide...sa stie ca are un prieten pe viata.