| Tarinusy989 a întrebat:

Am 13 ani si de cateva zile (6 zile) vorbesc cu o fata(tot de 13 ani),vorbim cu orele,ea mi-a spus ca sunt super de treaba,foarte amuzant si dragut, credeti ca ma place?
Eu o plac pe ea.

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Da te place happy invit-o la un suc.
Pot zice multi ca nu exista atractie sau dragoste la 13 ani dar am 20 si eu am avut 13 ca tine. Si stiu cu siguranta. Iubirea nu tine cont de varstawinking Unii au uitat ca si ei aveau 13 candva
E o dragoste, pura draguta la 13 ani. Plus ce faci cu viata ta nu ar trebui sa intereseze pe nimeni.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu neapărat

| Mosotti a răspuns (pentru Adry05):

Nu neaparat, dar pana nu probeaza nu are de unde sa stie! Trebuie sa incerce, nu putem spune dinainte ca nu e simpatie de iubire.

| Adry05 a răspuns (pentru Mosotti):

Da n-am zis că nu e, pur și simplu am zis că strict ce a zis nu înseamnă automat că-l place

| Mosotti a răspuns (pentru Adry05):

Da, ai dreptate, vedem dupa proba.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

La 13 ani e devreme sa i ti pui problema daca te place, da te place ca amic sau coleg dar sa nu i ti faci iluzii ca te place din punct de vedere sexual deoarece voi sunte ti inca minori amîndoi, de sex poti vorbi pe la 18 ani asa sau si mai tîrziu 20. 21 ani.Acum scoala trebuie sa aiba prioritate pentru voi nu alte lucruri ne importante.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca te place, altfel nu iti mai zicea asta, da-i bataie mai departe, dar ATENTIE in caz de sex sa nu cumva sa faci fara prezervativ, da? Sa nu risti sa o lasi gravida, ca la multe fete de la 10 ani le vine ciclu si deci, daca si tu ejaculezi la 13 ani (eu ejaculam la varsta ata). In rest ai unde verde, profita de distractie, placere sexuala, dragoste si tot. Poarta-te frumos, fi atent cu ea si va fi bine.

| Alive99 a răspuns:

laughing)) te va tine in FZ(friend zone), a spus ca esti de treaba si dragut, deci momentan nu simte nimic pentru tine.Dar daca o vei impresiona mai mult si vei face atmosfera potrivita, va ajunge sa te placa.Succes piticanie

| Mosotti a răspuns (pentru Alive99):

Nu stii daca nu simte nimic pentru el, el sa incerce sa duca lucrurile putinel mai departe sa vedem, in occident de la varsta asta incep sa faca sex, deci nu e problema, doar protejat. Daca nu e de iubire, nu e, dar merita incercat, eu am considerat ca il place si ea. Nu trebuie sa o impresionezi asa cum nici ea nu a trebuit sa-l impresioneze pe el, te place cineva sau nu, ca fizicul e startul si eliminatoriu.