| rvrezstefan a întrebat:

Am avut o "relatie" cu o fata. Ea are un iubit de multa vreme si am format o relatie prima data, unde pur si simplu a tinut o luna, dupa pa. A doua oara a tinut doar 2 zile si pa. Dupa cele 2 zile. a inceput sa vina langa mine timp de 6 luni, dar tot avea relatia si pur si simplu mi-a zis ca numai putem fii impreuna. Ce as putea face s-o uit?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ai vrea să o uiți complet, asta ar însemna să poți rupe din tine, din memoria ta o bucată și să o elimini. Asta nu se poate. Poți face, proceda astfel încât această memorie sp nu îți perturbe viața.
Pentru aceasta, unica și cea ma importantă parte a soluției este să cauți altă prietenă și să te ocupi de ea.

| Freya1 a răspuns:

Păi dacă ar fi relație nu prea e hotărâtă pe ce simte.De fiecare dată când nu se intelege cu al ei te caut ape tine ca alinarea si dupa cum spui tu, pa.Si asa nu merita.

| Andreeush a răspuns:

Nu o mai căuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-a uitat, uit-o, pa.

| NarcisIfrim a răspuns:

Sa iti tii mintea ocupata cu orice altceva decat persoana ei
si cel mai important sa nu o mai urmaresti in media

| NarcisIfrim a răspuns:

Nu prea inteleg, dar zic sa ii urmezi exemplul.

| Ștefaniq a răspuns:

Să o ignori.