| anonim_4396 a întrebat:

Am facut ceva foarte rau. Anul trecut am numit-o pe mama intr-un mesaj privat cu o fosta buna prietena si acum ma ameninta ca ii va spune. Ce sa fac? straight face faza e ca am parinti severi si nu stiu ce sa fac. Am zis aia la nervi si imi pare rau si acum de asta...

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te faci ca ploua si nu recunosti ce ai zis iar prietena trebuie so induci in eroare precum ai tai stiu povestea. Ea are nr de telefon sau cum o stie pe dansa?

| Andreeush a răspuns:

E cuvântul ei împotriva cuvântului tău.
Nu te lăsa amenințată.

| Plato a răspuns:

Cum ai numit-o chiar asa?
In fine, acum poti sterge mesajele de pe messenger incat nici celalalt sa nu le mai poata vedea. Daca a facut screenshot, aia e.

| mgtow a răspuns (pentru Plato):

Pedegeaba le sterge ca raman la dusman. Depinde de aplicatie acum.

| Raven a răspuns:

Trebuie să ne spui cât de grav e epitetul pe care l-ai folosit, de-abia din acel moment am putea să ne dăm cu părerea.

| so0unDyy a răspuns (pentru Raven):

Pai sunt din Republica Moldova si am zis ceva in rusa, gravitatea e medie happy