| mihaiale a întrebat:

:*! am nevoiee de cateva idei! spuneti-mi si mie ce cadou sa fac la un baiat? E urgent! Multuumesc :*:*!

Răspuns Câştigător
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-i cumperi un ceas de mana dragut, o camasa in culoarea lui preferata, o cravata eleganta, un pulover de calitate, un tricou cu un mesaj dragut pe el, un lantisor din argint cu un pandativ in forma de trifoi sau de inimioara, o bratara din argint, un parfum fin, eventual preferatul lui, daca stii care este, o iconita din argint, o carte din genul pe care le citeste el, un CD cu muzica preferata, o felicitare confectionata de tine manual, pe care sa-i scrii un mesaj dragut si romantic, un album cu poze cu voi doi daca nu i-ai daruit deja unul, o poza cu voi doi in rama, o cutie de bomboane de ciocolata, un tort facut de tine, o sticla de sampanie daca are peste 18 ani etc

6 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pai sunt multe cadouri care pooti sa faci la baieti, cum ar fi:
-haine
-parfum
-ceas
-un obiect cu numele lui pe el...
Poti alege varianta care iti place...
O zi buna!

| benga94 a răspuns:

Depinde si cati ani are in primul rind! Poti sa ii cumperi ce crezi tu ca iar place, parfum, haine, poti sa ii faci un cadou in natura, etc.

| LexaHD a răspuns:

Pai, depinde. De exemplu cumpara`i un parfum. Dar, daca sunteti impreuna, personalizeaza o cana cu voi doi.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Be3bitza a răspuns:

Pai ca idee is multe cum ar fi o bratara sau lantisor de (argint sau aur) cu o litera ca simbol, numele lui etc. ii mai poti da comanda de o (cana, pernutza, sau in rama) cu poza lui sau daca sunteti intr-o relatie cu am2 la fuji,un ursuletz mare,o pernutza in forma de inimioara cu te iubesc sau cu bff, un ceas, parfum... iesiti la o prajitura, pizza, sau ii pregatesti cadou un tort etc whistling bafta:*:*

| MihaelaMykydutza a răspuns:

Un parfum sau un tricou de obicei asta le plac baietilor!

| CuteGirlSweet a răspuns:

Un ceas mai mare asa cum se poarta stii ca baietilor le plac ceasurile de mana