| Hoca_Raul_2000 a întrebat:

Salut, am o intrebare! Este o colega in clasa mea, nu prea vorbim, doar pe messinger. Dar vreau sa intreb aceasta, de ce atunci cand incerc sa vorbesc cu ea, imi raspunde dar nu se uita la mine sau devine un pic agitata si chestii din astea! Nu inteleg, eu nu i-am facut nimic, gen vorbim pe mess suntem ok dar in realitate se fereste si daca se uita la mine, se uita asa repejor, ce se intampla/? Dau Fundalaughing

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Probabil e timida si se simte ciudat ca pe meseenger vorbiti si simte presiune sa-ti spuna ceva si-n realitate dar nu stie ce