| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica nelamurire... Am un prieten de familie care are iubita, dar a venit la mine pentru o saptamana (sta la bunicii lui) si azi mi-a spus daca vreau sa ne plimbam amandoi! (o plimbare ca intre prieteni, nimic mai mult). Ar trebui sa accept invitatia?

Răspuns Câştigător
| lovemusic90 a răspuns:

Normal ca da, doar e o plimbare intre prieteni, si asta nu va afecta in niciun fel relatia dintre el si iubita lui happy
So, go ahead :*

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În calitate de prieteni, amici, nu văd de ce nu v-ați permite o plimbare nevinovată. Dacă are o iubită, asta nu înseamnă că trebuie să se izoleze de restul lumii și să nu-și permită o discuție amicală cu nici o fată.
Poți să mergi liniștită, dragă.

| charlieeeeee a răspuns:

Sigur, doar sunteti prieteni:*