| carbon21 a întrebat:

Salut, am o nelămurire in legătura cu comportamentul iubitei mele. Se enervează așa una doua și se ia și pleacă așa de capul ei, fără ca eu sa fiu vinovatul. De exemplu, am fost in oraș sa vedem ceva concert, am ajuns acolo dar ploua, între timp a primit mesaj de la ceva prietena sa mergem acolo cu ei. Bun toate bune și frumoase, ajungem la locul întâlnirii, dar ei nu erau acolo sau poate nu i-am văzut noi ca erau mulți oameni. Iubita mea fără sa-mi zică nimic se ia și pleacă nervoasa de parca i-am zis eu nu știu ce, dau sa pun mâna pe spatele ei, ea imi zice sa nu o trag. Ce înseamnă apucaturilea astea? Sunt deja intr-un an de relație cu ea. Nu stam împreuna și ne vedeam tot la 2-4 zile gen. Acum recent ne-am văzut mai des. La început nu era așa. Ea tot imi zice ca ne-am maturizat in relație și nu avem cum sa fim ca la început și ca eu nu am cunoscut fata asta ai ei. Ceva sfături?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fiecare om are pasarile lui. Unii au stoluri intregi. big grin
Pune in balanta calitatile si defectele ei. Daca calitatile domina, atunci iart-o, poate a fost obosita si se irita mai repede. Daca domina defectele, atunci cauta-ti incet o alta partenera, mai buna.

| carbon21 explică (pentru Bula):

De iritată a fost, a venit suparata de acasă. Calitatile domina.

Bula
| Bula a răspuns (pentru carbon21):

In acest caz, cel mai bine las-o in pace in asemenea situatii, fiindca orice o poate enerva si mai tare.
Cand se calmeaza, te va contacta ea cu vorbe, fiindca va observa ca tu astepti acel moment, si ea iti va cere iertare in felul ei.winking

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns:

Fai biletul de orient express si dusa ramane

| Adry05 a răspuns:

A văzut că stai după fundu ei orice face, că ești genu da da da și da îți fac toate mofturile și pofită. oamenii în general, mai ales fetele, au tendința să profite de unde se poate și când li se dă totu chiar la nas fără să li se zică nu sau controleze apucăturile să se plictisească într-un fel de acea persoană și să înceapă să facă chestii de astea nejustificate. ignor-o când face așa până vine ea la tine, data viitoare o să se gândească de 2 ori înainte să aibă ieșiri dubioase nejustificate