| AndreiAKA a întrebat:

Am o prietena cu care mă înțeleg foarte bine. Ieri m-am gândit sa o întreb dacă vrea sa fim ceva mai mult decât prieteni.Pentru ca ne-am dat de mai mult timp seama ca noi de fapt ne înțelegem așa de bine pentru ca în inimile noastre simțim ceva unul pentru altul. Adica ne iubim, doar ca am vrut sa o lăsăm așa. Pana azi când am intrebat-o dacă ar vrea sa fie ceva mai mult intre noi. Răspunsul ei a fost " nu pot sa-ți ofer mai mult decât o prietenie". Am intrebat-o și de ce pentru ca nu-mi venea sa cred după câte clipe am petrecut impreuna sa-mi zică asta. Mi-A raspuns" nu pot pentru ca nu mă lasă parintii".
Deșii credeam ca o cunosc destul de bine mi-a povestit ca înainte sa mă cunoască pe mine a mai avut pe cineva care a profitat de bunătatea ei, dezvirginand-o. După care a lasat-o balta. Părinții ei au aflat. Iau luat telefonul, nu au mai lasat-o afară, decât la școală -acasă, iau dezactivat Facebook-ul. ( chiar am intrebat-o de mai multe ori de ce nu are Facebook dar nu a vrut sa-mi răspundă

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Avand in vedere ca are problemele alea acasa de care ei chiar ii pasa bine ar fi sa nu insisti si sa te bucuri ca puteti fi prieteni deoarece mai in colo cand se vor remedia lucurile sa puteti incerca ceva. Daca ea a spus ca doar parinti sunt cauza atunci ai o sansa destul de mare deoarece inceamna ca si ea te place in felul acela

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Natalia! Raspunsurile tale sunt vorbe pentru mine! Vrei sa fim impreuna? Doar noi doi, impotriva parintilor ce nu`si lasa copiii sa`si traiasca viata!

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Bai tu razi dar si eu am avut si am si azi probleme cu parinti din cauza unei greseli din trecut deci este posibil...

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Ah, inteleg, deci nu sad

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ba daaa cum sa nu fugim maine laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru Freya1):

Wooo! Desi nu stiu cum sa procedez in continuare, nu mi-a mai acceptat nimeni propunerea pana acum. Trebuie sa fugim undeva in salbaticie, unde ma vei pune sa construiesc o casa, sa redirectionez un rau si sa vanez, iar noaptea sa ne uitam imbratisati la ursi flamazi in timp ce imi apesi fata pe pieptul tau ca sa-ti ascult inima cum bate?

| Freya1 a răspuns (pentru WaterDrop):

Daaaa asa facem laughing. Vezi ca ai de castigat daca incerciwinking

9 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Rade de tine, nu o lasa parintii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aşa, şi întrebarea ta?

| AnaMTud a răspuns:

Si care e intrebarea ta? Nu poti fi impreuna cu ea