| andreigeorge922 a întrebat:

Salut,am o problema sunt pasionat de Pokemon am 11 ani si intr-o zi am desenat un Pokemon si i l-am arătat mamei îmi ieșise bine.Iar ia mi-a zis ca nu mai sunt de 2 ani sa desenez pokemoni.Asa îmi zice mereu când îi zic ceva care tine de lucruri de genul asta.

Răspuns Câştigător
| ShaOfHatred a răspuns:

Fa ce-ti place. Imi amintesti de mine la 11 ani, sa-i colectez pe toti, sti tu.

3 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

E o pasiune de-a ta. Poate vrea doar sa te maturizezi putin.

| Idkidk a răspuns:

Poate vrea să să nu te mai gândeşti la serialele astea, pentru că vrea să fii mai matur!

| milkie a răspuns:

Eu zic să faci ce vrei. Nu omori pe nimeni dacă desenezi pokemoni.