| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere/sfat! De ceva timp vorbesc cu o fata, ea zice ca ma place dar cand ii dau mesaj nici seen nu primesc si daca nu ii dau eu mesaj ea nu da nici dupa 2 zile...ea zice ca are treaba sau ca asa e ea mai tacuta.Ea se joaca clash of queens si are numai arabi, indieni si rusi in lista de prieteni iar atunci cand ii dau mesaj nu da nici seen dar ea e activa.Am intrebat-o daca vrea ceva serios a spus ca da dar sincer eu nu prea simt asta.E la facultate si face practica de asta zice ca e ocupata.Voi ce sfat imi dati?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e normala, nu e de tine are prostii in cap

| OldSoul a răspuns:

Pai, dupa cum a spus si ea. Te place, si probabil atata tot.
Cum te place pe tine, la fel mai place inca alti 5 tipi, si poate ii place mai mult decat te place pe tine.
Ce inseamna asta? Inseamna ca nu e de ajuns ca o fata sa te placa pentru a avea o relatie cu ea.

| Sofer a răspuns:

Ca toate sunt la fel. Ele niciodată nu dau primele mesaje. Dive tati.

| gemeni6226 a răspuns:

E clar ca numai se joaca cu tine si savureaza acest joc. Daca iti vrei binele ignor-o.Altfel te va invirti in jurul degetelor cum o sa vrea ea dar altceva nimic din partea ei.

| AliGab a răspuns:

Sa o lasi în pace. Nici pe departe nu este interesata de tine

| Speranta12 a răspuns:

Iti pierzi timpul cu ea. Te joaca pe degete. Nu-i pasa de tine. Nu te merita.

| Andrei200202 a răspuns:

Eu iti zic s o lasi, nu prea pare interesată.

| AwGenetix a răspuns:

Eu nu as spune ca sa o lasi. Si nici ca nu e interesata. Parerea mea este ca te misti tu prea lent fata de asteptarile ei. Am cunoscut si fete de-astea, si nu sunt genul de fata care asteapta nu stiu cat pasul tau urmatorul. Fie te misti repede, fie o faci degeaba.

Daca nu ai inteles ce vreau sa-ti spun, nu te deranja sa ma intrebi la ce ma refer. Ignora ce-am zis, si cauta-ti alta. Pe ritmul tau.

Răspuns utilizator avertizat
| EleanorJane a răspuns:

Doamne! Asa mi-a facut si mie.Mi-a dat seen de marti laughing) si e tot timpul pe insta, dar se uita la povestile mele.
Chiar nu stiu, nu ii mai trimite mesaj sa vezi ce face sau intreaba daca isi bate joc de tine, de ce nu iti raspunde.
Eu nu i-am mai trimis happy
Oameni nesimtiti, isi bat joc de sentimentele altora.

| EleanorJane a răspuns:

De fapt, mai bine i ai trimite mesaje, ai vorbi frumos cu ea happy o sa se ataseze de tine intr-un final.

| WarHammer02 a răspuns (pentru EleanorJane):

Tocmai asta am facut si nu prea da roate pare ca mai tare o indepartez. La inecput parea interesata dar recent nu. Nici seen nu da dar e activa doar ca nu se uita la mesaje.

| EleanorJane a răspuns (pentru WarHammer02):

Poate sa le deschida cand are netul oprit si tie iti apare ca nu le-a deschis.