| Capișon a întrebat:

Am și eu nevoie de un sfat! Acum trei zile s-a întâmplat ceva! Deci eram într-o cameră cu un prieten și stăteam, la un moment dat el mi-a zis să închid ochii că îmi face un joc ceva, eu i-am închis apoi el m-a pupat pe buze (doar pupat), după a încercat de câteva ori să mă sărute, însă nu a putut (doar mă pupa pe buze)! Insă după ceva timp mi-a zis să îl las să mă sărute (băiatul fiind mai mic decăt mine) deoarece voia să vadă cum e să sărute, deoarece el a zis că nu știe cum a ieșit când a sărutat el pe fata cu care era și să vadă cum e, ca să îi zic eu... La un moment dat l-am lăsat și m-a sărutat, însă el știa să sărute și încă foarte bine! După aia m-a mai sărutat de câteva ori! După i-am zis că știe să sărute încă foarte bine și după l-am întrebat de ce a vrut să mă sărute dacă el știa să sărute, însă el nu a vrut să-mi zică!
Iar acum nu știu de ce însă stau tot și mă gândesc la momentul în care m-a sărutat! De ce oare mă tot gândesc la asta? Și faza e că parcă mă simt așa aiurea din cauza asta? Oare de ce?
*Vreau un sfat ceva, vă rog*
*Și nu ziceți ceva de rău, vă rog*
*Dau și fundă la cel mai bun răspuns*

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ceva fluturi prin stomac?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Si acesta poate fi un raspuns:
" în 18 Iunie | Capișon a întrebat:
Salut! Am și eu o întrebare! "winking tongue laughing

| HadesSs a răspuns:

Deci sa inteleg ca esti baiat si te-a sarutat un alt baiat, pentru ca nu imi suna numele de capison a gen feminin deloc laughing

| Capișon explică (pentru HadesSs):

Îs fată, însă așa mi-am pus eu numele!

| DaniTDCI a răspuns:

Ti se pare ca asta e o problema?

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Deci in timp ce el incerca sa te sarute dar doar reusea sa te pupe tu te transformasei in stana de piatra? laughing Hai spune mi ca nu ti-a placut si ca nu ai vrut sa va sarutati. Acum te simti vinovata pentru ca l-ai lasat, el s-a jucat putin cu tine si a vrut sa te testeze sa vada daca chiar ii iese si cat de departe poate ajunge.
Choar daca e mai mic ca tine nu stii ce a facut si ce nu. Nu te mai gandi la asa, nu ai facut nimic rau, dar pe viitor nu mai fi atat de credula. Daca el iti spunea ca e virgin si ca vrea sa vada cum e sa faci sex tu il credeai?
Daca ii place de tine te va cauta, iti va cere poate o intalnire, veti vorbi despre asta.

| Anon31241212 a răspuns:

Te place...

| AnetteBurnier a răspuns:

Te simti prost pentru ca la varsta ta asta piate fii considerata o vina, greseala, pacat. O sa te duci cand vine vremea la biserica si o sa te apovedesti si o sa treaca. Dar nu e ma vede cu baiatul acela. Esti prea mica, unde se va ajunge, sa faceti dragoste? La varsta voastra trebuie cel mult sa va tineti de mana

| Holiday a răspuns (pentru AnetteBurnier):

Ce naiba treaba are biserica cu treaba asta?!

| AnetteBurnier a răspuns (pentru Holiday):

Pentru că are gen 12-14 ani... daca avea 16 mai ziceam, dar asa, o sa-i ramana pe constiinta. Sau poate nu, depinde de fiecare. Dar in locul ei m-as duce, nu stiu, n-as putea sa las pe cineva de 11 ani sa-mi dea limbi. Sorry bro.

| adriana134 a răspuns:

înseamnă că băiatul respectiv te place. Ai spus ca e mai mic, acum depinde și care e diferența de vârstă dintre voi doi.

| Capișon explică (pentru adriana134):

Totuși e ceva diferență înte noi! Însă acum nu știu ce să fac!
Sunt confuză!