| DeufsHerSmoke1999 a întrebat:

Salut, am si eu nevoie urgent de o declarație de dragoste pentru iubita, aniversarea a 10 luni.
Cea mai bună primeste funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti-as spune sa-mi faci cunostinta cu ea ca sa stiu ce declaratie sa ii fac. Glumesc!
La modul serios acum, declaratia trebuie sa o gandesti tu. Pentru ca tu o cunosti mai bine. Daca o cunosti indeajuns.
P.S. De obicei relatiile se aniverseaza la an nu la cateva luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Declaratia trebuie sa vina din sufletul tau, altfel nu are valoare. Plus ca noi o stim pe iubita ta? Stim noi oare cum arata si ce face pentru tine in relatie? Daca o iubesti inseamna ca poti sa te pui la o masa, cu un creion si o hartie si sa-ti deschizi inima printr-o poezie. Daca nu poti, inseamna ca n-o iubesti.

| Green66 a răspuns:

Dacă nu ești capabil să-i faci o declarație singur... E foarte aiurea. Ai putea să te chinui sa scrii și tu o fraza-doua, probabil ar aprecia 3 rânduri scrise de tine mai mult decât 100 luate cu copy/paste. Nu?

| Swetlly122 a răspuns:

O iubirea mea din colt de luna
Te iubesc asa de mult
Tu ești raza mea de soare, te iubesc așa de mult.
Și ești a 10a minune de pe Luna, căci de acolo provii, fiindcă nu exista ființă de pe Terra care sa mi faca inima sa bata ca alergatul de pantera. Funda?

| Andreea174738 a răspuns:

La mulți ani iubirea mea.
Vreau sa îți mulțumesc pentru tot ce ai făcut pentru mine, mulțumesc ca mi-ai fost alături, mulțumesc că m-ai ascultat când am avut nevoie, mulțumesc ca ai grija de mine, mulțumesc pentru ca exiști. Acum 10 luni ne-am unit suflete și am făcut o inima mare și frumoasa ce ne aparține. Te iubesc cel mai mult pe lumea asta și chiar nu știu ce m-aș face fără tine. Ești lumina ochilor mei, fericirea mea, motivul meu de a zâmbi. Îmi pare rău pentru toate certurile pe care le-am provocat. Te iubesc pana la luna și înapoi dragostea mea