| Andrei9716 a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare care ma cam pune pe gânduri. Dacă o fata pe care o cunosc de 2 luni ca amica si care va face nunta in vara face glume si imi permite anumite chestii pe care o fata in situatia ei nu ar permite asta înseamnă că are o atracție fata de mine? Chiar sunt curios de parerea voastră

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce chestii face?

| Andrei9716 explică (pentru Violleta2022):

Indecente da zic asa, adică o fata cu o relație si cu o nuntă programată nu cred ca ar risca sa faca niste chestii de genul asta, deja unele persoane au si vazut si deja s-a auzit cum ca avem ceva impreuna

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andrei9716):

Daca macar tu ai bun simt si demnitate, evit-o!
Nu-i normal sa se comporte asa si este clar ca-i rea de musca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vârstă are? sunt curios happy

| Andrei9716 explică (pentru anonim_4396):

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei9716):

Am înțeles.
Foarte probabil sarcină nu?
În primul rând,da,e atrasă de tine, probabil doar sexual.
Părerea mea, la vârsta asta ceea ce face ea este o descărcare, normală părerea mea, la 20 de ani să ai obligația asta este prea devreme,probabil și un copil.
Este o descărcare la stress,un fel de, uite că nu permit problemei să-mi oprească viața, plăcerile, atât de repede, și asta înseamnă căsătoria la 20 de ani, desigur, dacă este vrută de bună voie, foarte bine. happy

| JulyDreams a răspuns:

Ea avand programata o casatorie, ar trebui sa o intrebi de ce face acele chestii, care zici ca sunt indecente. Nu cred ca cineva de aici poate ghici motivul. Cred ca daca porti discutia asta cu ea, o sa fie spre binele ei si al viitorului sot.

| Andrei9716 explică (pentru JulyDreams):

Ea spune că glumește

| JulyDreams a răspuns (pentru Andrei9716):

Atunci glumeste si tu cu ea, dar intr-un mod decent si bag-o in friendzone. Fa-o sa constientizeze ca glumele indecente cu alti barbati ii vor dauna relatiei si viitoarei casnicii.

| 2P a răspuns:

Nu, pur si simplu a prins incredere in tine si te considera o persoana apropiata, de aia iti si permite unele chestii ca stii de situatia ei din viitor si nu te vei gandi la altceva mai mult decat o simpla prietenie. Tu te gandesti ca e normal esti barbat, dar ea nu gandeste la fel din moment ce a luat decizia sa se marite cu respectivul in viitorul apropiat, parerea mea vorbiti in continuare daca ea iti permite si tu vrei, fiti cum ati fost si pana cum dar nu te intinde la mai mult

| Andrei9716 explică (pentru 2P):

M-am gândit si la asta, dar sunt anumite gesturi si chestii care nu mi le scot din gand, cum ar fi sa o ating peste tot si mai multe in fine mersi de sfat

| Jiju a răspuns:

Probabil se joaca cu tine, sau chiar e atrasa de tine, in orice caz, pare destul de infidela, in locul tau i-as comunica sotuluiwinking