| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Ce sa fac? Nu prea imi suport sora. Este pacat? Ce se intampla? Pur si simplu nu simt o atractie de iubire fata de ea

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat ea nu-ti face nimic te faci ca nu exista si o poti ajuta la chestii daca e nevoie ca intre straini. Dar daca e bandita atunci poti sai tragi o curea peste nas cu toata forta ta

| Iamforfun a răspuns:

Sunt multi frați și surori care nu se înțeleg. Încearcă să o tolerezi.

| Cll99 a răspuns (pentru Iamforfun):

Pai si asta ce am eu este pacat de la Dumnezeu? Mie mi-e frica sa nu ma duc in iad din aceasta cauza