| TeoAilerua a întrebat:

Salut
Am vreo șansa de a gasi pe cineva pe Facebook dacă nu-i știu numărul și nici numele?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cauta dupa oras.

| Lioana a răspuns:

Mai bine spune-mi ce știi, nu ce nu știi.
Dacă pui problema așa, răspunsul e NU.

| TeoAilerua explică (pentru Lioana):

Știu doar cum arată și ca are in jur de 20 și ceva de ani

| TeoAilerua explică (pentru Lioana):

Știu doar numele și ca are in jur de 20 -23 de ani

| darrio2007 a răspuns (pentru TeoAilerua):

Pana la urma ce stii despre el? Cand spui ca stii doar cum arata cand ca ii stii numele. Hotaraste-te. Cauta-l dupa ceea ce stii despre el.

| siriusblack98 a răspuns (pentru TeoAilerua):

Ori cunosti numele ori nu?! Vezi ca ai acolo la filtru de cautare varsta, oras, studii, nume macar sa restrangi cat de cat ''areea de cautare'' ca sa ai cat mai multe sanse.

| Lion56 a răspuns:

Cauta-l in lista de prieteni a cuiva cu care te gandesti ca sigur e prieten. Altfel, cauti cu filtru de cautare, dupa oras, scoala, etc.