| Andrey_1842 a întrebat:

As dori sa ii fac si eu mamei mele un cadou, tinand cont ca in cateva zile ea pleaca in Italia si as vrea ca atunci cand il vede sa isi aduca mereu aminte de mine si sa vada cat de mult o iubesc.Nu am nici o idee ce as putea sa ii cumpar si de aceea apelez la voi. Orice raspuns imi este folositor.Va multumesc!

13 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!

Cred că am eu o idee drăguţă. Caută în PC o poză mai recentă cu voi doi şi mergi la un magazin unde poţi personaliza lucruri. Spune-i celui de acolo să-ţi imprime imaginea pe o căniţă. Eventual să scrie "Mama, te iubesc mult!". Când va bea apă îşi va aminti mereu de tine. Îi poţi cumpăra şi un buchet de flori pe care să i le dai împreună cu căniţa.

Pa-pa.

| neutrino a răspuns:

Fa cu ea cateva fotografii, numai voi doi!

| Mihaela1964 a răspuns:

Un ceas; e un obiect pe care-l poarta zilnic si-si aminteste cu drag de tine.happy

| grab a răspuns:

Fa-i un CD cu melodiile ei preferate din tinerete, iar din cand in cand editeaza cate o melodie si zi acolo pe intro "mami, te iubim, ai grija de tine" happy

| andru10best a răspuns:

Un album foto plin de poze cu voi in momente frumoasa, amuzante si memorabile. Si la fiecare poza ar fi frumos sa scrii ceva simbolic.

| marian1199 a răspuns:

Mereu isi va aduce aminte de tine, doar e mama ta. Poate nu trebuie sa ii cumperi mare lucru, niste cuvinte alese bine, niste flori si un "te iubesc" si un cadou lucrat de tine e mai mult decat suficient.

| username97 a răspuns:

Ai o infinitate de opţiuni. Depinde şi de personalitatea mamei tale şi de bugetul tău.
Dacă mama ta este elegantă îi poţi face cadou o bijuterie, un parfum.
Dacă este şi elegantă şi practică îi poţi face cadou un ceas de mână.
Dacă este iubitoare şi nu pune preţ pe obiecte, poţi înrăma o fotografie cu tine sau o fotografie care îi place foarte mult. Astfel va vedea zilnic o mică parte din trecut. big grin
Dacă nu suportă să cheltuieşti prea mulţi bani poţi face chiar tu ceva. Găseţi pe net o mulţime de opţini.
Sper să găseţi cadoul potrivit şi că te-am ajutat!

| MisterTheGamer a răspuns:

Poti sa ii daruiesti lantisor sau o bratara

| Inimadefata a răspuns:

Ar trebui sa ii daruiesti ceva original, facut de tine sau cumparat. Daca as fi in locul tau i-as cumpara o rama si as pune in ea o poza cu mine si cu ea, sau o perna personalizata pe care sa scrie "Te iubesc mami"si o poza cu tine si cu ea
Sper ca te-am ajutat!
Fundita? puppy dog eyes

| thetyky12345 a răspuns:

Pai iti dau eu o idee.Sa inveti foarte bine acest an sa fi cuminte si cand va veni din Italia in vizita sa ii arati carnetul de note asta 1 si 2 ai putea sa i cumperi niste florihappy.Tu alegi. Succeshappy

| melania123 a răspuns:

Cel mai bine ii dai ceva facut de tine.O felicitare, o bratara, un desen sau orice iti trece prin cap, in functie de talentele pe care le ai. bafta

| LoredanaMihaela17 a răspuns:

O poza cu tine pusa in rama :*
O poza cu tine si ea pusa la fel in rama :*
Poti sa ii dai ceva la care tu tii foarte mult (bratara, sapca etc ) :*

| Ioanaoanaa a răspuns:

Buna, cel mai bine ar fi sa ii faci ceva de mana. eu as zice...o perinita in forma de inimioara ( un burete taiat in forma de inima) pe care sa il coşi si apoi sa scrii ceva ..de genu "te iubesc mult, sa nu uiti niciodata asta!"