| anonimul0826 a întrebat:

Salut baieti vreau sa stiu daca acesta este un semn ca fata pe care o plac ma place sau ma accepta ca prieten eu dimineata m-am dus sa stau cu grupul ei de prietene bine de vreo 4 zile tot stau cu ele si ele s-au imbratisat toate si ea a zis sa vin si eu ce credeti mie mi-a placut sincer un baiat in jurul a 4 fete smechera treaba si pe urma au mai venit 4 ( pff sunt niste bunaciuni de iti vine sa aaaaa).

9 răspunsuri:
| Miiiiiiiih a răspuns:

Dacă ești bunăciune, sigur. laughing Dacă ești urât. nu stiu ce să ziiic. În fine, eu zic că da, îi place :3. Succes :*

| anonimul0826 explică (pentru Miiiiiiiih):

Nu pot sa spun cas bunaciune bunaciune de baiat dar nici uratul uritilorrrr nu-s intelegi

| Miiiiiiiih a răspuns (pentru anonimul0826):

Păiiii, atunci mult succes! Treci la treabă. nu ai nimic de pierdut. :*

| Miiiiiiiih a răspuns (pentru anonimul0826):

Atunci treci la treabă! Nu ai nimic de pierdut :*.

| Maddutza96 a răspuns:

Aici depinde ce te considera fata aia pe tine. Si eu as fi facut la fel in locul ei, te-as fi invitat si pe tine la imbratisarea de grup, dar nu neaparat pentru faptul ca te plac ca si iubit sau ceva in genul asta poate doar pentru esti un prieten bun sau ca nu vreau sa te simti dat la o parte. Acum, ti-am spus, depinde ce simte ea.

| anonimul0826 explică (pentru Maddutza96):

Da ai dreptate cu timpu o sa aflu daca a simtit ceva pentru mine sau daca a simtit ceva pentru mine sau poate ca a vrut doar sa nu ma simt dat la oparte oricum ce-o fi o fi.

| Maddutza96 a răspuns (pentru anonimul0826):

Eu, personal, ma comport cu orice baiat in acelasi mod, fie ca imi place de el fie ca nu, asa pot sa ii induc in eroarewinking laughing (ultima parte e o glumawinking )
Ca sa te placa, eu zic sa petreci mai mult timp cu ea si sa descoperi lucruri in comun cu ea.PE cat de mult timp posibil petrecut impreauna, fie cu grupul fie singuri.

| RanD0M a răspuns:

Man,daca ea te daga inseamna mai mult decat cele lalte este un semn clar ca te place asa ca invit-o si tu in oras si de acolo te descurci(sper)Scuces...

| Loremary a răspuns:

Incerca sa te apropi de ea din ce in ce mai mult ..cu iesiri ..in oras si gesturi tandere..mult noroc!