| Lety20 a întrebat:

Salut!
Ce cadou ar fi binevenit pentru un barbat, sofer de curse lungi?
Fara raspunsuri de genul o femeie la pechet.
Mulțumesc!

15 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La modul cel mai serios: un colac pentru fund, deoarece este arhicunoscut ca soferii de curse lungi fac hemoroizi, iar un asemenea colac le salveaza fundul.

| sierra1 a răspuns:

Ia-i o stație radio CB!

| relian a răspuns:

GPS laughing mai bun decat are el, are mare nevoie, fara ala e mort laughing Nu cred ca truckurile vin cu gps pe ele, iar daca o fi avimnd poate ca nu-s asa de performante.
GPS Garmin pentru profesionisti, mai bun cadou ca asta nu vad.Colac de sta nu,ce spune violeta, ea bate iar cimpii, hemoroizii nu se fac de la stat pe scaun, dar na fiecare cu cel doare, deci omu nu are nevoie de colac, poate colac de paste laughing mucenici

| Catrice a răspuns:

Atunci un bărbat la pachethee hee

| Mirel4412 a răspuns:

Daca e sofer de tir sau ce face nu inseamna ca trebuie sa ii iei cadouri fix pe chestia asta. Omul are si viata personala pe langa meserie, tu daca ai fi coafor ar trebui sa primesti cadou numai pieptane si foarfece?

| Lety20 explică (pentru Mirel4412):

Da, aveți dreptate.
Însă habar n-am ce aș putea procura pentru ziua lui de nastere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un aparat de ras profesional ( electric). Dacă te tine buzunarul un astfel de aparat poate ajunge sa coste și 2500 lei. Vezi pe site-ul Philips.

| Dandinelle a răspuns:

Chestii practice gen sosete groase, geaca de ploaie și vânt, o pătură grosuta ușor de compactat sau un prosop la fel. Dacă e vorba de buget mai mare, atunci o tableta de văzut filme, o trusa de toaleta cu gel de dus etc.

| Mopmop a răspuns:

Depinde ce relatie ai vis a vis de acest barbat.
Oricum, ceva ce eu fac de obicei cand dau un cadou cuiva drag. Ii dau o anumita suma de bani cadou cu explicatia sa isi ea el/ea ce crede de cuviinta.
Asa nu apar probleme gen tricoul luat e prea mic sau nu ii place marca de parfum.
Ai inteles ideea.

Răspuns utilizator avertizat
| 19flo79 a răspuns:

Cadou de Craciun, de ziua lui sau cu ce ocazie?

| Lety20 explică (pentru 19flo79):

Am uitat sa specific, de ziua lui, 45 ani.

| 19flo79 a răspuns (pentru Lety20):

Poti comanda un tort in forma de camion de ex happy
Sau sa il rasfeti cum sti ca ii place lui

Sau ii dai 1000 de lei si il trimiti in oras happy

| Lety20 explică (pentru 19flo79):

După ce am publicat mi-am dat seama că ar fi trebuit să menționez?‍♀️
Ziua de nastere, 45 ani.