| Ciovica_Doru_1972 a întrebat:

Salut ce programe romanesti se prinde cu antena tv surf

3 răspunsuri:
| geoswetyx a răspuns:

Depinde de zona in care esti.antena surf este capabila sa receptioneze pana la 100 de canale.in functie de zona in care te afli, pot fi 100 sau mai putine

| Mihai_Meluta_1969 a răspuns:

Ai cumparat tu antena si ne povestesti din propria experienta? Ma intereseaza si pe mine insa as dori sa raspunda cineva care a cumparat.

| Vizinteanu_Viorel_1980 a răspuns:

Niciun program. Am comandat antena, a venit fara factura din Belgia cand am cerut sa fac retur mi.au dat o adresa de Olanda. Trebuie sa platesc 300 lei pentru transport, am incercat sa mai iau legatura cu ei dar nu mai raspund.